Araç Dolu Brandası

Araç Dolu Brandası Nedir?

Araç dolu brandası, araçların su, dolu ve darbelerden korunmasını sağlayan bir üründür. Geçmişte sadece güneşten korunmak amacıyla kullanılan brandalar, bugün daha da koruyucu özelliklere sahip olarak üretilmektedir.


Araç Dolu Brandasının Özellikleri

Araç dolu brandaları, öncelikli olarak koruyuculuğu düşünülerek üretilmektedir. Tüm araçlara ve boyutlara uygun olarak üretilen bu ürün, su geçirmez, darbelere karşı dayanıklı ve pratik kullanımı ile aracınızın tam korunmasını sağlar. Lastikli tasarımı sayesinde araçlarda hızlı ve kolay monte edilir. Üç katlı dolgusu ve su çekmeyen özelliği ile terleme yapmaz.


Araç Dolu Brandası Nasıl Kullanılır?

Araç dolu brandası, araç lastiklerinin ön ve arka tamponlarına monte edilir. Pratik tasarımı sayesinde hızlı ve kolay takıp sökebilme özelliğine sahiptir. Aracınızı tamamen kaplayan bu ürün, cam kırılmalarına, ezilmelere ve göçüklere karşı oldukça dayanıklıdır ve aracınızı %50-%60 oranında korur.


Araç Dolu Brandası Fiyatı

Araç dolu brandaları, aracınızın boyutuna, markasına ve modeline göre değişkenlik gösterir. Ancak genel olarak makul bir fiyat etiketi ile satılır. Ürünün su geçirmez, darbelere karşı dayanıklı, pratik kullanımı ve aracınızın tam korunması gibi özellikleri düşünüldüğünde fiyatı oldukça makul bir seviyededir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hemen Ara